Gdybym miał moce superbohaterów

Moje człowieki pomimo swojego wieku, prawie podeszłego, mają prawdziwego jobla na punkcie superbohaterów. A że rok 2015 zapowiada się pod znakiem Marvela, to i ja stwierdziłem, że napiszę coś w podobnej tematyce. Mianowicie pomyślałem sobie co bym zrobił, gdybym miał supermoce bohaterów komiksowych.

Wolverine – wyobrażacie sobie mnie z takimi pazurami*?! Przekopałbym każdy ogródek, chociaż panele w mieszkaniu marnie by wyglądały :) Za to zadrapania na nosie po kotach goiłyby mi się ekspresowo.

*żaden kot by mi nie podskoczył ^^

wolverine

Kapitan Ameryka – niczym kapitan dobro pomagałbym ratować wszystkie zwierzaki w potrzebie.

Jak to pani stwierdza, jest to postać średnio finezyjna (podobno gorszy jest tylko jest Aquaman), ale za to ma kozacką tarczę :)

america

Batman – (co prawda nie Marvel a DC, ale jest jednym z najpopularniejszych superbohaterów) z takimi gadżetami jakie ma ten facet złapałbym każdego, kto choćby pomyślałby o krzywdzeniu zwierzaków! Swoją drogą to ciekawa postać, bo pomimo iż Batman jest bohaterem pozytywnym to jego strój i sposób bycia jednak jest dość mroczny.

batman

Cyklop – przepaliłbym swoimi laserowymi oczami kraty w laboratoriach i uwolnił wszystkie zwierzaki.

cyklop

Hulk – „Hulk smash!” każdego kto robi krzywdę zwierzętom!

hulk

Ironman – ulubiona cecha to inteligencja, ten facet w zasadzie zawsze ma coś do powiedzenia i jest przy tym nie tylko zabawny ale i piekielnie inteligentny – prawie jak ja! :) Z taką ilością kasiory mógłbym pomagać bezdomniakom bez tej zbroi, ale w sumie jest fajna więc bym sobie ja zostawił.

ironman

Spiderman – wyobrażacie sobie minę Czarnej gdybym zaczął ją gonić… po ścianach? :D

spiderman

Superman* – yyy nie, zdecydowanie nie, jestem zwierzem naziemnym a szpony Logana i zdolności Spidermana w zupełności wystarczyłyby mi żeby pomagać potrzebującym i wkurzać moje koty :)

superman

A w którego superbohatera Wy byście się wcielili i jak wykorzystalibyście tę moc? :)

 • Fado myślę, że spodobały by Ci się te akcesoria: :)

 • Hehe, super moce by się przydały, zwłaszcza na takie szczytne cele jak w tekście. ;)

  Ale podejrzewam, że Fridzie przydałyby się pazury jak u Wolverina – to dopiero była by radość z kopania dziur. :)

  • Nooo taki sezon to dwa machniecia i można się do Chin dokopać :)

 • BohunPies

  Bohun zamieniłby się w bohatera z żołądkiem ze stali bez dna – zjadłby wszystkie śmieci z trawnika przed bezbronnymi psami ;)

 • Do 2020 roku ma wyjść koło 20 filmów Marvela, ale ja osobiście w to nie wierzę.
  Widziałem nawet w lineup’ie ”Civil War” – to tak niszowa historia, że nie wyobrażam sobie jej na ekranie. Chociaż w tytule pojawia się ”Kapitan Ameryka”, więc może zawężą historię wyłącznie do tego bohatera? Wtedy to jednak nie takie ”civil” war ;)
  O ile jeszcze Deadpool się nada (ale tylko 18+, błagam) to już mniej standardowe (a szalenie popularne w wąskiej grupie fanów) raczej się nie sprawdzą.

  • Ostatnio zrobili kilka filmów PG 16 i całkiem fajnie im to wyszło, a żeby było jednak bardziej krwawo/brutalnie to Rka musiałaby być. Co do tytułów które mają wyjść, to też nie wierzę, że taką ilość wypuszczą. Nam się marzy na ekranie Spawna zobaczyć :)

   • chodziło mi o to, że powstają fajne filmy pg16 lub pg13 nie tylko marvelowskie, które wydawałoby się, że mogą być tylko od 18 lat

    • Zobaczymy jak to będzie – liczy się jakość. Wolałbym jeden dobry film i konkretny niż 20 gniotków.
     Ogólnie to najbardziej lubię pajęczaka i serce mnie boli, że w nowych filmach jest takim ciapciakiem, wolałbym z serii Ultimate.

     • my teraz czekamy na najnowszego Batmana ;) No i z ekranizacji komiksów, bardzo mi sie nowy Superman podobał