brzuszkowe tabletki

W paczce z zoohurtowo były tabletki.. z założenia mają regulować procesy trawienne. Dobre zarówno dla psów jak i dla kotów :)
Ja jak zjem coś na dworze (zdarza mi się wciągnąć znaleźnego śmiecia :P) to mam rozstrój żołądka :( Nie raz było tak, że człowieki kilka razy w nocy musiały mnie wyprowadzać. Pani więc stwierdziła, że spróbujemy z tymi tabsami.. może coś pomogą. Od tygodnia dostaję 2 tabletki rano (smaczne całkiem więc zjadam je jako smaki :)).  Na razie nic z moim brzuchem się nie dzieje.. ale ciężko stwierdzić czy proszki mi pomagają.

Poza mną tabletki dostają też koty. 1/2 tabletki na kota i tu widać efekty. O ile Czarna nie miała żadnych problemów, o tyle Nakrapianej okrutnie z paszczy śmierdziało. Po tygodniu smrodu praktycznie nie czuć! Koty dostają rozkruszoną tabletkę razem z karmą, więc aplikowanie tabletki jest nieinwazyjne i bezbolesne zarówno dla pani jak i dla kotów :)

Tabletki zawierają:

Chlorofil – naturalny, zielony barwnik roślin – dzięki swoim właściwościom dezodorującym oraz absorbcyjnym łączy się z produktami metabolizmu przede wszystkim białek neutralizując nieprzyjemne zapachy wydzielane przez zwierzęta: nieprzyjemny oddech, zapach ciała oraz zapach odchodów.

Dodatek włókna Yucci Schidigera redukuje ilość wydzielanego amoniaku a co za tym idzie zmniejsza ilość nieprzyjemnych zapachów odchodów zwierzęcych.

Aktywne drożdże Saccharomyces wraz z błonnikiem zawartym we włóknach Yucci wspomagają procesy trawienne – utrzymują na stałym poziomie pH treści przewodu pokarmowego, regulują perystaltykę jelit, przez co wzmacniają działanie Yucci i chlorofilu. Dodatkowo, drożdże Saccharomyces są cennym źródłem witamin z grupy B regulujących procesy metaboliczne.

Tabletki można kupić TUTAJ 
Jeżeli stosowaliście te lub podobne podzielcie się opinią.

 • o żwaczach też już gdzieś słyszeliśmy.. po wypłacie wypróbujemy ;)

 • My stosowaliśmy tabletki, które miały ograniczyć zainteresowanie Lucyny rzeczami ogólnie przyjętymi za niejadalne – śmieci, kupy itd. Niestety tablety spowodowały, że zainteresowanie zamiast zmaleć wzrosło. Pomogły żwacze :)

 • Ha ha wyróżniłam Was. Zapraszam po odbiór wyróżnienia. Pozdrawiam

 • Może rzeczywiście czas się zastanowić bo z pyszczka jedzie, a kamienia nie ma.

 • chlorofil jest idealny na smrodek paszczowy :)

 • Ciekawe, Urwis też miewa rozstroje żołądka, może by mu takie tabletki pomogły?

 • Tak sobie myślę czy nie kupić naszemu Bazylkowi. Fajnie, że piszecie o takich rzeczach można poznać nowe możliwości.

 • Witaj :)z takimi tabletkami jeszcze nie miałam do czynienia,ponieważ Golduś i Ivuś nie mają problemów z brzuszkiem ani z trawieniem.Ciekawe tabletki mogą się mi kiedyś przydać,zapamiętam sobie nazwę :)Pozdrawiamy:Ewa,Goldi i Ivo :)

 • Zaaplikowac kotu tabletke – mission impossible! Miecka jada jedynie sucha karme, wiec chytre wmieszanie do niej tabletki nie wchodzi w ogole w gre. Na razie na szczescie nie musi nic przyjmowac, ale juz sie boje!

 • Ciekawe, ciekawe…
  Dobrze ,że całe towarzystwo je bez problemu…